OST serwis

25-031 Kielce
ul. Gagarina 6/11
+48 602 535 917
Aby umówić się na szczegółową prezentację oferowanych rozwiązań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy na adres: biuro (at) ostserwis.pl
Nasi konsultanci pojadą do Was by przedstawić Państwu zalety systemu OST ProjectManager. W czasie prezentacji zostanie przedstawiona filozofia działania systemu i metodologia wdrożenia systemu w firmie budowlanej.

Wdrożenie systemu zarządzania produkcją to bardzo poważne zadanie, które swoim zasięgiem powinno objąć całą firmę i choćby z tego względu dobrze byłoby, gdyby na takiej prezentacji było szefostwo produkcji budowlanej, księgowość, kadry-płace i oczywiście przedstawiciele Zarządu.

Na prezentacji pokażemy na przykład jak zrobić w ciągu kilku minut szczegółowy raport poniesionych kosztów w odniesieniu do harmonogramu realizacji budowy i założonego budżetu z podziałem na elementy robót oraz strukturę podziału kapitału z uwzględnieniem kosztów robocizny, materiałów, sprzętu i podwykonawców w oparciu o dane z systemu księgowego, budżet i harmonogram, oraz raporty postępu robót.